WIZ 1101, digitální dveřní kukátko špionážní kamera - vnitřní záznamový LCD monitor

Kód: 600116
1 330 Kč 1 099 Kč bez DPH
Skladem

Dveřní videosystém se záznamem obrazu a snímků WIZ 1101 je určen pro instalaci na vchodové dveře kamera jako kukátko a LCD monitor je umístěn na vnitřní straně dveří. Zmáčknutím tlačítka na monitoru se na obrazovce objeví obraz z kamery a dalším stisknutím můžete uložit snímek nebo spustíte manuální záznam videa/max.10s najednou. Jedná se o velmi jednoduché, ale velmi účinné kamerové záznamové zařízení pro ukládání fotografií a nahrávání videa v prostoru před vašimi dveřmi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o velmi jednoduché, ale velmi účinné kamerové záznamové zařízení pro ukládání fotografií a nahrávání videa v prostoru před vašimi dveřmi. Kamera je ukrytá ve dveřním hledáčku (kukátku) a uvnitř je umístěn LCD monitor, kde můžete sledovat prostor za dveřmi i pořizovat fotografie v rozlišení 640x480, nebo nahrávat video v rozlišení 640x360. Fotoaparát s velmi širokým pozorovacím úhlem 100°, vynikající kvalita snímků a obrazu, účinné jako hledáček (kukátko) pro záznam událostí u vchodu do domácnosti, kanceláře, obchodu, apod. Chcete-li přehrát video, jednoduše vyjměte paměťovou SD kartu a připojte jej ke čtečce. Intuitivní menu je v anglickém, německém, polském a holandském jazyce. Nejjednodušší způsob je však přehrávat záznam přímo z vašeho zařízení s vestavěným LCD displejem. Na nahrávkách a fotografiích je uveden čas a datum pořízení záznamu.

Technická data:

  • Napájení 3x bat. AA, rozlišení video - 640x480, snímky 640x480, 320x240, záznam na microSD, záběr objektivu 100°, obrazovka LCD 2,8" TFT (7cm), záznam videa v AVI, 25s/sec., snímky JPG, čas, data TAK, rozměry monitoru 136x75x18mm. Součástí není SD karta ani napájecí baterie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: