SADA IBFM 2130LC - díly pro výrobu samonosné posuvné brány do 15m průjezdové šíře a do 1200kg, černý C profil 12m, 2x vozík, kapsa a koncovka

Kód: 280138
Značka: IBFM
66 140 Kč 54 661 Kč bez DPH
Skladem

Kompletní sada kování pro výrobu nesené posuvné brány až do 15m průjezdné šíře (tzn. od sloupku ke sloupku) a maximálně do 1200kg celkové hmotnosti samonosné brány.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada je určena pro samonosnou bránu do 15m průjezdové šíře a je složena z velmi kvalitních masivních profesionálních dílů výrobce IBFM se stálým tvarem materiálu a povrchovou úpravou (C profil je bez povrchové úpravy a to z důvodu, že se zinkování celé brány dělá až po navaření C profilu). Všechny díly této sady jsou sestaveny tak, aby nebylo nutné dokupovat další díly pro vyrobení mechanické (ručně ovládané) posuvné samonosné brány. Profil v celkové délce 9m se navaří na spodní rám brány (rám doporučujeme vyrobit z jeklu min. 100x80 do max. 12m délky (dle délky profilu. V případě použití na delší brány je nutné dokoupit C profil do požadované délky brány). Rám brány musí být robustní a stabilní, aby nedocházelo k prověšení brány a také k velkým bočním výkyvům.

Vozíky jsou našroubovány na betonovou základovou desku a to při 10m průjezdu jsou min. 3,5m od sebe. Ukotvení vozíků proveďte například kotevní pastou nebo jinou chemií. Vzdálenost vozíků od sebe je min. jedna třetina průjezdové šíře brány. Kapsa se instaluje na protilehlou stranu vjezdu tak, aby C profil navařený na spodním rámu brány zajížděl pomocí koncovky s kolečkem do této kapsy a v zavřené poloze byla brána stabilizována a zajištěna. Horní držák nebo olivy zajišťují bránu proti pádu a zlepšuje její posuv (nejsou součástí sady).

 Obsah sady:

  • 2x černý C profil 2130L 6m (bez povrchové úpravy), 2x vozík 2100L, 1x kapsa 2120L, 1x koncovka 2110L. K této sadě můžete dokoupit další komponenty jako jsou například madlo pro ruční otevírání, zámek (např. zámek 447A), pohonovou jednotku (např. kompletní sadu KIT MOVER MAG 15 nebo KIT Roller 15).
  • Sada obsahuje celkem 12m C profilu sadu lze použít pro brány od 8m hlavně pro těžké nebo plné brány. V případě použití pro delší brány (delší průjezdná šíře) je nutné dokoupit C profil 2130L podle použití. Například - průjezdná šíře brány je 15m - potřebujete C profil o 1/3 delší než je průjezdná šíře brány tj. dlouhý celkem 20m - je nutné dokoupit 3x 3m C profil.

Možnost rozšíření:

  • K této sadě můžete dokoupit další komponenty jako jsou například horní držák nebo oliva, ucpávky profilu, madlo pro ruční otevírání, zámek (např. zámek 447A), dálkově ovládanou pohonovou jednotku, např. kompletní sadu KIT MOVER MAG 15, KIT MASTER 1400, nebo velmi silný pohon MATRIX 25 AS 230 Q90, který dodáváme s řídící jednotkou a další, typ pohonu volte dle celkové hmotnosti brány.

NEPŘEHLÉDNĚTE !   Tuto sadu, díky 6m a 3m délce profilu, zasíláme jako nadrozměr, dopravní službou TOPTRANS po zaplacení celé částky. V případě potřeby vytvoření Zálohové (proforma) faktury nebo upřesnění dodávky napište nám do poznámky objednávky nebo nám napište na náš email - info@hitobchod.cz.

Na dobírku toto zboží nezasíláme !

Technická data:

  • Rozměr profilu 138x144x3000mm, maximální použití sady do 15m průjezdové šíře (tj. od sloupku ke sloupku), maximální hmotnost brány 1200kg, hmotnost profilu celé sady je 352Kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dům a zahrada
Hmotnost: 352 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: