Ramenové pohony KIT MASTER PK400AC - sada pohonu a příslušenství pro dvoukřídlové brány do 6m

Kód: 100124
Značka: LURECOM
19 996 Kč –19 %
KIT MASTER PK400AC 2 pohony www
19 996 Kč –19 % 15 999 Kč 13 222 Kč bez DPH
Skladem

Kompletní sada se dvěma ramenovými pohony MASTER pro křídlové brány s možností otevírání brány dovnitř. Možnost použití pohonu i pro ovládání skládacích dveří. Pohon je univerzální pro všechny instalace a je ideální pro montáž na zděné sloupky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cenově výhodná a spolehlivá sada pro dvoukřídlové brány nebo skládací dveře o celkové délce 6m. Motory se umisťují dovnitř a bránu otevírá směrem dovnitř. Pohony jsou ovládány dálkovým ovladačem (v sadě 2 kusy), nemusíte vystupovat z Vašeho vozu a pracně otevírat a zavírat bránu, zvláště oceníte tuto funkci při dešti. Jednoduše zmáčknete tlačítko dálkového ovládače a brána se automaticky otevře nebo zavře. Sada je sestavena z velmi kvalitních pohonů Master PK400AC. Tyto motory jsou bezproblémově funkční jak letních horkých měsících, tak i v extrémních mrazivých podmínkách. Řídící elektroniku lze naprogramovat různými parametry viz níže.

Sada obsahuje:

  • Levý a pravý motor Master PK400AC s rameny a montážní deskou, řídící jednotku Master Q100 s programovací logikou a displejem pro hlášení stavu brány, programování a hlášení poruch, přijímač dálkového ovládání 433MHz, instalovaný v řídící jednotce, 2x dálkový ovládač Master 4LIN se 4 kanálovým ovládáním (můžou se ovládat až 4 různá vrata, světla, nebo jiné spotřebiče), sada obsahuje též spojovací materiál a konstrukční prvky, instalační a uživatelský manuál. Doba pro celé otevření křídlové brány je 16 sec.

Parametry programovací elektroniky Master Q100:

  • programování dálkových ovladačů do režimu otevření obou křídel, nebo jenom jednoho křídla pro průchod, doba běhu motoru 1 a 2, regulace síly obou pohonů, doba redukovaného (zpomaleného) chodu pohonů, doba předsazení jednoho pohonu oproti druhému pohonu, povolení automatického režimu zavření brány, nastavení času automatického uzavření, doba částečného průchodu, síla motoru při redukovaném chodu, povolení a nastavení délky dovíracího rázu, povolení el. zámku, povolení signalizace předem, testy motorů a fotobuněk a další programovatelné režimy.

Možnost rozšíření:

  • Sadu lze rozšířit o ochranné fotobuňky - 2 páry  (RF 3005 a jiné), klíčový spínač (RS 15 a jiné), další dálkové ovladače Master 4LIN, vstupní kódové klávesnice a čtečky RFID (libovolný typ), výstražný maják, přídavné světlo, které se rozsvítí při chodu pohonu, drátově propojená ovládací tlačítka a tlačítko pro částečné otevírání pro průchod osob, bezpečnostní STOP tlačítko a elektrický zámek brány.

Technická data:

  • Napájení 230V/50Hz, výkon jednoho pohonu 260W, pracovní frekvence přijímače a vysílače je 433,92MHz, dosah vysílače až 80m, maximální délka jednoho křídla 3m tj. velikost brány do 6m, max. hmotnost jednoho křídla 400kg, provozní teplota -35°C až + 80°C, max. úhel otevření brány až 120°, otevírání brány dovnitř, rozměry skříně pohonu 360x138x144mm, délka ramena 400 + 380mm, hmotnost sady 26kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dům a zahrada
Hmotnost: 26 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: