WD002 Tuya - chytrá domácnost TuyaSmart - bezdrátový magnetický dveřní detektor pro domovní alarmy s TuyaSmart

Kód: 411394
Značka: LURECOM
489 Kč –38 %
PST WD002 Tuya
489 Kč –38 % 299 Kč 247 Kč bez DPH
Skladem

Bezdrátový magnetický, dveřní a okenní detektor s WiFi se instaluje na na rámy oken a deveří a detekuje jejich otevření. Programuje se do chytrého zabezpečovacího systému podporovanou TuyaSmart např. GSM alarm WG107T, PST-10GDT a PST-H1, TPS TS106 Tuya a další systémy s TuyaSmart.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PST WD002 Tuya je elegantní, bezdrátový, magnetický detektor otevření dveří a oken. Je určen pro rozšíření sady zabezpečovacího systému GSM alarm WG107T, PST-10GDT a PST-H1, PST TS106 Tuya o signalizaci (sirénou, SMS) při otevření oken a dveří a nebo i pro samostatné naprogramování do systému aplikace TuyaSmart a signalizace otevření aplikací v mobilním telefonu. Instaluje se na rám oken nebo dveří pouhým nalepením. Magnetický kontakt je vybaveno bezdrátovým modulem WiFi pro naprogramování do aplikace chytrého domovního zabezpečovacího a ovládacího systému TuyaSmart, kde si můžele pomocí chytrého mobilního telefonu s aplikací TuyaSmart nastavit všechny potřebné funkce. Magnetický detektor můžete nastavit také pro různé ovládací systémy, jako je okruh teplé vody, signalizace průchodu osob, spínání a vypínání rekuperace, chytrého vytápění, zatahování a vytahování rolet a závěsů a spoustu dalších funkcí ovládání.

Specifikace:

Aplikace Tuya Smart v Češtině Velmi rychlé a jednoduché naprogramování do aplikace Je funkční i samostatně pouze s TuyaSmart - informuje vás pomocí aplikace v mobilním telefonu Bezdrátové propojení přes WiFi Vestavěná napájecí baterie AAA, 1,5V

Sada obsahuje:
bezdrátový magnetický detektor magnet detektoru hrotový klíč pro programování detektoru instalační 2 straná samolepka

Technická data:

Modelový typ: PST WD002
Osvědčení: CE
Síť: wifi
Napájecí baterie: AAA 1,5V
Standardy WiFi: IEEE 802.11 b / n / g 2,4G Hz
Podpora hlasového ovládání: spolupracujte s Amazon Alexa / Google Assistance
Detekce slabé baterie: ano
Ovládání propojení produktu Tuya Smart: WiFi podpora
Materiál: plast
Barva: bílá
Instalace: nástěnná
Rozměry: 85 x 55 x 25 mm
Hmotnost: 50 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: