SADA IBSV 94C - díly pro výrobu samonosné posuvné brány do 9m průjezdové šíře a do 580kg, černý C profil 9m, 2x vozík, kapsa a koncovka

Kód: 280105
28 989 Kč 23 958 Kč bez DPH
Skladem

Kompletní sada kování pro výrobu nesené posuvné brány až do 9m průjezdné šíře (tzn. od sloupku ke sloupku) a maximálně do 580kg celkové hmotnosti samonosné brány.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada je určena pro samonosnou bránu do 9m průjezdové šíře a je složena z velmi kvalitních profesionálních dílů se stálým tvarem materiálu a povrchovou úpravou (C profil bez povrchové úpravy). Všechny díly této sady jsou sestaveny tak, aby nebylo nutné dokupovat další díly (mimo horního držáku nebo olivy) pro vyrobení mechanické, ručně ovládané posuvné samonosné brány.

C profil v celkové délce 12m se navaří na spodní rám brány (rám doporučujeme vyrobit z jeklu min. 100x60mm do max. 9m průjezdové délky). Koncovka 94 - koncovka s kolečkem se montuje do C profilu na konec brány a zajíždí do kapsy instalovavé na protějším sloupku. Toto zajišťuje bránu v zavřené poloze proti větru a pod. Olivou nebo držákem a olivou vystředíte bránu tak, aby docházelo jen minimálnímu tření. Z důvodu různého řešení instalace nesené brány Horní držáky a olivy v sadě nedodáváme a je zapotřebí dokoupit olivu nebo horní držák dle výběru - viz naše nabídka.

Rám brány musí být robustní a stabilní, aby nedocházelo k prověšování a také k velkým bočním výkyvům. Vozíky jsou našroubovány na betonovou základovou desku ( rozm. desky při 9m průjezdu jsou min. 330x70x80mm). Vzdálenost vozíků od sebe je min. jedna třetina průjezdové šíře brány. Kapsa se instaluje na protilehlou stranu vjezdu tak, aby C profil navařený na spodním rámu brány zajížděl pomocí koncovky s kolečkem do této kapsy a v zavřené poloze byla brána stabilizována a zajištěna. Horní držák se 4 olivami zajišťuje bránu proti pádu a zlepšuje její posuv.

 Obsah sady:

  • 2x 6m C profil 94 černý
  • 2x vozík 94
  • Kapsa 94

Tuto sadu dodáváme s černým C profilem bez povrchové úpravy a to z důvodu možnosti dodatečného zinkování celé brány. Horní držák nebo oliva zajišťuje horní část brány a zabraňuje pádu brány.

Možnost rozšíření:

  • K této sadě můžete dokoupit další komponenty jako jsou například horní držák nebo oliva, ucpávky profilu, madlo pro ruční otevírání, zámek (např. zámek 447A), dálkově ovládanou pohonovou jednotku, např. kompletní sadu KIT MOVER MAG 8 nebo 15, KIT MASTER 800, KIT MyStrike 8, KIT Meko 8 a další, typ pohonu volte dle celkové hmotnosti brány.

NEPŘEHLÉDNĚTE !  Tuto sadu, díky 6m délce profilu, zasíláme jako nadrozměr, dopravní službou TOPTRANS po zaplacení celé částky. V případě potřeby vytvoření Zálohové (proforma) faktury nebo upřesnění dodávky napište nám do poznámky objednávky nebo nám napište na náš email - info@hitobchod.cz.

Na dobírku toto zboží nezasíláme !

Technická data:

  • Délka profilu 12m (2x6m)
  • Profil rozměry: a: 94mm b: 85mm s: 33mm L: 6000 mm
  • Hmotnost profilu 11,200kg/m
  • 2 vozíky 16 kladkové - délka A: 610mm, výška V: 160mm, šířka koleček B: 72mm, mont. deska G: 150 mm, E: 105 mm, D: 197 mm, K: 163 mm, F: 18 mm, d2: 68 mm
  • Profil bez povrchové úpravy

Doplňkové parametry

Kategorie: Dům a zahrada
Hmotnost: 130 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: