SADA IBSV 70 - díly pro výrobu samonosné posuvné brány do 4,2m průjezdu a do 225kg, černý C profil 6m délky, 2x vozík, kapsa a koncovka

Kód: 280100
8 469 Kč 6 999 Kč bez DPH
Skladem

Kompletní sada kování pro výrobu nesené posuvné brány až do 4,2m průjezdné šíře (tzn. od sloupku ke sloupku) a maximálně do 225kg celkové hmotnosti samonosné brány.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada je složena z velmi kvalitních masivních profesionálních dílů se stálým tvarem materiálu a povrchovou úpravou. Všechny díly této sady jsou sestaveny tak, aby nebylo nutné dokupovat další díly (mimo horního držáku nebo olivy) pro vyrobení mechanické (ručně ovládané) posuvné samonosné brány. Profil v délce 6m se navaří na spodní rám brány (rám doporučujeme vyrobit z jeklu min. 80x40 pro brány do max. 6m celé délky i s přesahem). Rám brány musí být robustní a stabilní, aby nedocházelo k prověšování a také k velkým bočním výkyvům. Vozíky jsou našroubovány na betonovou základovou desku ( rozměry základové desky při 4m průjezdu jsou min. 200x50x80mm). Vzdálenost vozíků od sebe je min. jedna třetina průjezdové šíře brány. Kapsa se instaluje na protilehlou stranu vjezdu tak, aby C profil navařený na spodním rámu brány zajížděl pomocí koncovky s najížděcím kolečkem do této kapsy a v zavřené poloze byla brána stabilizována a zajištěna. Horní držák nebo oliva zajišťuje horní část brány a zabraňuje pádu brány. Olivy držáku nebo držák olivy vystředíte bránu tak, aby docházelo jen minimálnímu tření. Z důvodu různého řešení instalace nesené brány Horní držáky a olivy v sadě nedodáváme a je zapotřebí dokoupit olivu nebo horní držák dle výběru - viz naše nabídka.

Obsah sady:

  • 1x 6m C profil 70 bez povrchové úpravy, 2x vozík 70, kapsa 70, koncovka 70 a záslepka 70.

NEPŘEHLÉDNĚTE !   Tuto sadu, díky 6m délce profilu, zasíláme jako nadrozměr, dopravní službou TOPTRANS po zaplacení celé částky. V případě potřeby vytvoření Zálohové (proforma) faktury nebo upřesnění dodávky napište nám do poznámky objednávky nebo nám napište na náš email - info@hitobchod.cz.

Na dobírku toto zboží nezasíláme !

Možnosti rozšíření:

K této sadě můžete dokoupit další komponenty jako jsou například horní držák nebo samostatnou olivu, madlo pro ruční otevírání, zámek (např. zámek 447A), pohonovou jednotku - např. kompletní sadu KIT Master 600 a 800, KIT MySTRIKE 5 a 8, KIT MOVER MAG 5 a 8 apod. a to dle celkové hmotnosti brány.

Technická data:

  • Rozměr profilu 70x70x6000mm, maximální použití sady do 4,5m průjezdové šíře (tj. od sloupku ke sloupku), maximální hmotnost brány 225kg, hmotnost profilu 6m - 45kg, jeden vozík - 4,9kg, kapsa - 1kg, koncovka - 1,2kg, celková hmotnost sady je 57kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dům a zahrada
Hmotnost: 57 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: