SADA IBFM 2150 AL - Sada mechanických dílů pro hliníkovou samonosnou posuvnou bránu do 6,5m, 450kg, hliníkový profil 6m, kapsa, koncovka

Kód: 280108
Značka: IBFM
34 848 Kč 28 800 Kč bez DPH
Skladem

Kompletní sada kování (mechanických dílů) pro výrobu nesené posuvné hliníkové brány od 3m do 6,5m průjezdné šíře (od sloupku ke sloupku u 6m brány je nutno dokoupit 3m profilu) a maximálně do 450kg celkové hmotnosti samonosné brány.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada je určena pro samonosnou hliníkovou bránu do 6,5m průjezdové šíře a je složena z velmi kvalitních masivních profesionálních dílů výrobce IBFM se stálým tvarem materiálu a povrchovou úpravou. C profil je vyroben z hliníku, kola vozíků z nylonu a všechny ostatní díly této sady jsou vyrobeny z kvalitní oceli s povrchovou úpravou - pozinkování. Díly sady jsou sestaveny tak, aby nebylo nutné dokupovat další díly pro vyrobení mechanické (ručně ovládané) posuvné samonosné brány. Je pouze nutné dokoupit horní držák (dle konstrukce posuvné brány) a 3m prodloužení hliníkového C profilu pro instalaci na delší posuvné brány než 4,7m průjezdné šíře.

Hliníkový profil v délce 6m se navaří na spodní hliníkový rám brány (rám doporučujeme vyrobit z hliníkového profilu min. 80x80mm a více - dle celkové délky brány). Rám brány musí být robustní a stabilní, aby nedocházelo k prověšování a také k velkým bočním výkyvům. Vozíky jsou našroubovány na betonovou základovou desku ( rozm. desky při 4m průjezdu je základová deska 140x60mm a při 6m průjezdu je min. 220x60mm do zámrzné hloubky min. 80cm). Vzdálenost vozíků od sebe je min. jedna třetina průjezdové šíře brány. Kapsa se instaluje na protilehlou stranu vjezdu tak, aby C profil navařený na spodním rámu brány zajížděl pomocí koncovky s kolečkem do této kapsy a v zavřené poloze byla brána stabilizována a zajištěna. Horní držák /není součástí sady/nebo oliva zajišťuje horní část brány a zabraňuje pádu brány. Olivy držáku nebo držák olivy vystředíte bránu tak, aby docházelo jen minimálnímu tření. Z důvodu různého řešení instalace nesené brány Horní držáky a olivy v sadě nedodáváme a je zapotřebí dokoupit olivu nebo horní držák dle výběru - viz naše nabídka.

 Obsah sady:

  • 1x C profil 2155AL 6m, 2x vozík 2150, 1x kapsa 2182 a 1x koncovka 2151.

Možnost rozšíření:

  • K této sadě můžete dokoupit další komponenty jako jsou například horní držák nebo oliva, ucpávky profilu, madlo pro ruční otevírání, zámek (např. zámek 447A), dálkově ovládanou pohonovou jednotku, např. kompletní sadu KIT MOVER MAG 8 nebo 15, KIT MASTER 800, KIT MyStrike 8, KIT Meko 8 a další, typ pohonu volte dle celkové hmotnosti brány.

NEPŘEHLÉDNĚTE !   Tuto sadu, díky 6m délce profilu, zasíláme jako nadrozměr, dopravní službou TOPTRANS po zaplacení celé částky. V případě potřeby vytvoření Zálohové (proforma) faktury nebo upřesnění dodávky napište nám do poznámky objednávky nebo nám napište na náš email - info@hitobchod.cz.

Na dobírku toto zboží nezasíláme !

Technická data:

  • Rozměr profilu 96x92, délka 6000, maximální použití sady do 6,5m průjezdové šíře (tj. od sloupku ke sloupku) do maximální hmotnosti brány 450kg, hmotnost sady je 55kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dům a zahrada
Hmotnost: 55 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: