MASTER JOY 800N STEEL OVERALL, podstropní pohon s jednodílnou ocelovou lištou 3,3m pro garážová vrata do 80kg

Kód: 120209-02
Značka: LURECOM
4 996 Kč –26 %
JOYTECH MASTER new a do www
4 996 Kč –26 % 3 690 Kč 3 050 Kč bez DPH
Skladem

Podstropní pohon MASTER s jednodílnou ocelovou lištou 3,3m pro garážová vrata do 80kg a cca do 8m2 plochy. Řetězový pohon MASTER JOY 800N OVERALL na dálkové ovládání pro všechny typy garážových vrat zajížděcích pod strop s vyvažovací pružinou nebo pákou se závažím. Pohon je vhodný například pro instalaci na garážová vrata skládací, výkyvná, lamelová nebo i celoplošná z jednoho dílu. tj. vrata do velikosti 3,5m x 2,5m.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkonná sada elektromechanického pohonu MASTER JOY 800N STEEL OVERALL s tažnou sílou 800N na dálkové ovládání se spolehlivým řetězovým převodem pro sekční vrata zajíždějící pod strop nebo pro vrata vyklápěcí. Pohon je dodáván s jednodílným kovovým robustním ocelovým profilem s řetězem dlouhým 3,3m s tažným jezdcem pro uchycení na vrata. Možnost nouzového otevření v případě poruchy nebo výpadku el. energie.

Programovací a nastavitelné funkce : natavení síly motoru, času chodu, jištění koncovými spínači, automatické uzavírání vrat po nastavitelné časové prodlevě, řízené uzavírání fotobuňkou, nast. pomalého rozjezdu a dojezdu, nastavení alarmu, nastavení revizních kontrol, nastavení doby svitu světla po ukončení chodu pohonu, naprogramování dalších dálkových ovladačů, bezdrátové kódové klávesnice CODE 3010, napojení ochranné fotobuňky např. RF 3005 nebo jiný typ fotobuněk.

Sada obsahuje:

  • pohon s řídící jednotkou s programovací logikou, přijímač dálkového ovládání, 2x dálkový ovládač Master, motor s převodovkou a kompletní montážní příslušenství - úchyty motoru, úchyty lišty, jezdec s napojovací táhlo na vrata, jednodílný 3,3m tažný profil s řetězem a ozubeným hnacím kolem, koncové spínače, podrobný instalační návod v českém jazyce.

K pohonu MASTER JOY 800N STEEL OVERALL můžete naprogramovat další dálkové ovladače, bezdrátové klávesnice CODE 3010, fotobuňky, externí přijímače a další produkty. V případě dotazu vám rádi doporučíme funkční doplňky.

NEPŘEHLÉDNĚTE !   Toto zboží, díky 3,3m dlouhému profilu, zasíláme jako nadrozměr, dopravní službou TOPTRANS po zaplacení celé částky. V případě potřeby vytvoření Zálohové (proforma) faktury nebo upřesnění dodávky napište nám do poznámky objednávky nebo nám napište na náš email - info@hitobchod.cz.

Technická data:

  • Napájení systému 230V/50Hz, napájení motoru 24V AC, příkon motoru 80W, frekvence dálkového ovládání 433,93MHz, dosah vysílače cca 20-50m (dle prostředí), max. otevření vrat 2,5-2,6 m do výšky, rychlost otevírání 10cm/s., frekvence používání 70%, max tažná síla 800N, délka lišty (kolejnice) 3300mm (délka bez táhla), zdroj osvětlení LED SMD 5050 - 6ks, doba dosvitu světla - 3 minuty, tažná lišta jednodílná - délka 3,3m, materiál - ocel prolisovaná z jednoho dílu (stabilní - neskládací), druh převodu tahu - řetěz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dům a zahrada
Hmotnost: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: