Fotopast BUNATY FULL HD, kvalitní a výkonná venkovní kamera se záznamem obrazu s detekcí pohybu, noční vidění

Kód: 379045
Značka: Bunati
5 290 Kč 4 372 Kč bez DPH
Skladem

Nejvýkonnější BUNATY se záznamem na sd kartu a úhlem snímání 55 ° Zachyť vše důležité s Bunaty FULL HD Velký displej, snadné nastavení Fotopasti Bunaty patří v České republice k dlouhodobě nejprodávanějším

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obecně lze fotopast popsat jako automaticky fungující digitální zařízení, které pořizuje fotografie nebo krátké video na základě pohybu detekovaném PIR čidlem. Tato funkce umožňuje využívat fotopasti buď jako bezpečnostní prvek při ochraně objektu před zloději, nebo ke sledování pohybu zvěře v přírodě.

Tento typ fotopasti umožňuje pořizovat záznam na SD kartu pořizovaný s úhlem snímání 55 stupňů a rozlišením 16 MP. Díky velkému LCD displeji na přední straně fotopasti a laserovému ukazovátku lze přístroj přesně zaměřit na sledovaný prostor. Skvělé maskování a minimum lesklých ploch činí tuto fotopast neviditelnou před zloději i před zvěří. Mezi pokročilé funkce patří nastavení včetně časovače a časosběru. Všechny tyto vlastnosti činí z fotopasti Bunaty full HD, zejména z modelu 2020 jedinečný bezpečnostní prvek určený k ochraně majetku, ale i se sledování pohybu zvěře nebo pořizování unikátních snímků ve volné přírodě.

Přednosti modelu 2020:

Tento model fotopasti Bunaty má barevný displej 2,4“ a funkci přehrávání záznamu. Reálný dosah PIR je 15m, na tuto vzdálenost zachytí PIR čidlo člověka , tento údaj uvádíme jako reálný, né se slůvkem "až", velmi často u konkurenčních produktů naleznete nesmyslné údáje jako až 25 nebo 30 metrů, POZOR, ale vždy se slůvkem "až"! Záznam lze tak použít jako důkazní materiál v rámci vyšetřování krádeže. Rychlost spouště je 0,7 a nechybí ani paměťová jednotka v podobě SD karty. Samozřejmostí jsou porty USB a možnost externího napájení pomocí extra silné externí baterie pro fotopasti. Fotopast Bunaty full HD fotí a natáčí video za naprosté tmy a při přímém pohledu není lidským okem vidět.

Displej a laserové ukazovátko

Většina dostupných fotopastí má displej umístěný na zadní straně těla přístroje, nebo je tak malý, že na něm skoro nic nevidíte. S tím je spojen i další problém, a to instalace fotopasti. Malý displej prostě neumožňuje zaměřit fotopast tak, aby dokonale snímala daný prostor. V tomto ohledu jsou fotopasti řady Bunaty full HD výjimkou, neboť disponují velkým LCD displejem na přední straně přístroje. To značně usnadňuje nasměrování fotopasti, jelikož na displeji vidíte sledovanou oblast. Navíc můžete pomocí integrovaného laserového ukazovátka fotopast přesně zaměřit na prostor, který chcete sledovat.

Nastavení je hračka

Při používání fotopasti mohou nastat nejrůznější situace. Například si budete chtít prohlédnout pořízené fotografie, fotopast nastavit, vypnout nebo zjistit stav baterie. K těmto účelům musíte většinu fotopastí jiných značek nejprve demontovat z místa umístění, otočit a složitě hledat většinou titěrný přepínač, odklápět mnoho dvířek atd. Tyto problémy vám u fotopasti Bunaty full HD odpadnou, jelikož stačí odklopit přední kryt a všechny ovládací prvky včetně displeje máte přímo před sebou. Provedete vše co potřebujete, aniž byste museli vzít fotopast do ruky, nebo ji dokonce z místa sundávat.

Bezkonkurenční výhodou je záznam videa i se zvukem ve FULL HD kvalitě. Fotopast Bunaty dokáže kombinovat jak fotografování, tak záznam videa. Tzn. že pořídí fotografii, video nebo fotografii s videozáznamem, jehož kvalita patří mezi nejlepší na trhu. Baterii můžete šetřit díky časovači, kterým lze nastavit od kdy do kdy má být fotopast aktivní. Pro monitorování velkých ploch je výhodou funkce časosběru, kdy fotopast fotí v pravidelných intervalech bez nutnosti zaznamenání pohybu.

 Technická data:

Rozlišení 16 MPRozlišení 16 MPRozlišení videa 1080P FULL HDBaterie 8x AA ( klasické tužkové ) s možností připojení externího zdrojeRozměry 13x8x6 cmÚhel záběru 55°Přísvit 940nm zcela neviditelnýDosvit 15 až 25 metrů dle situaceZáznam foto + video ANOProhlížení foto na LCD ANOPřehrání video na LCD ANOMaximální rozlišení foto 16MP - 4000x3000Maximální rozlišení video FULL HDČeština ANOGSM brána (odesílání snímků) NEDisplej 2,4'' barevný s možností přehrávání záznamuZáběr PIR 55° - ideální pro univerzální použitíReálný dosah PIR (člověk) 15 metrůRychlost spouště 0,7Paměťová jednotka SD kartyPorty USB a externí napájeníZávit pro stativ ANOObsah balení fotopast + USB kabel + látkový popruh + navíc zdarma kovový box , 16g kartaModel 2020

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: