ELBO 073, bazénový alarm pro hlášení pádu do bazénu

Kód: 473125
Značka: Elektrobock
1 999 Kč –6 %
ELBO 073, bazénový alarm pro hlášení pádu do bazénu
1 999 Kč –6 % 1 868 Kč 1 544 Kč bez DPH
Skladem

Elektronické monitorovací zařízení, které detekuje pohyb vodní hladiny, např. při pádu dítěte nebo zvířete do vody a v případě zvlnění hladiny spustí výrazný alarm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bazénové čidlo automaticky vyšle bezdrátový signál a spustí sirénu při záznamu dostatečně velké vlny (lze nastavit citlivost čidla). Nezávislé na výšce vodní hladiny a typu břehu (možno použít pro jakékoliv bazény či zahradní jezírka), vysoká ochrana před vnějším prostředí IP67 (možno použít pro běžně chemicky upravené bazény i se slanou vodu), obousměrná komunikace (zaručuje vysokou spolehlivost přenosu signálu), možnost nastavení citlivosti snímače (nastavení prahu citlivosti podle prostředí a filtrace), automatická aktivace (po vložení na klidnou vodní hladinu se automaticky aktivuje po 30s), pohotovostní režim (vhodný v době koupání, po uklidnění hladiny se alarm automaticky aktivuje po 2 min).

Balení ELBO-073 obsahuje: bazénové čidlo (vysílač), siréna (přijímač), přísavka (pro uchycení čidla), provázek, 2 ks baterií 1,5 V AA, návod na použití.

Technická data:

Velký dosah (na volné ploše až 300m), hlasitá siréna 95dB, možnost použít opakovač signálu k prodloužení dosahu signálu, možnost spárování s dalšími přijímači pro pokrytí celého domu, napájení vysílače (čidla) 2×1,5 V AA s životností baterií 1rok, napájení přijímače (sirény) na 230 VAC/ 50Hz.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: