Automobilový GPS tracker, lokátor, alarm, hlášení pohybu vozidla přes GSM, slot pro SIM kartu - GPS GT06

Kód: 500147
Značka: LURECOM
1 880 Kč –52 %
GPS GT06
1 880 Kč –52 % 889 Kč 735 Kč bez DPH
Skladem

GPS lokalizátor GPS GT06 slouží k vyhledávání dopravních prostředků (např. automobilů, stavebních strojů a motocyklů) pomocí GPS souřadnic s hyperlinkem na GOOGLE maps (Google Earth), upozornění na pohyb vozidla, pravidelné zasílání polohy, v aplikaci možné nastavit alarm při překročení nastavené oblasti nebo překročí-li vozidlo nastavenou rychlost. Alarm pro případ, že někdo zařízení odpojí z napájení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GPS lokalizátor GPS GT06 je vybaven GPS modulem souřadnic pro sledování polohy pomocí satelitů. Polohu přesně určíme pomocí předané informace z GPS lokalizátoru v PC přes webové rozhraní nebo v mobilním telefonu pomocí aplikace. Díky vestavěnému modulu GSM (SIM karta není součástí přístroje) GPS lokalizátor dovoluje komunikovat formou SMS zpráv a odposlechu. Tím se funkce GPS lokalizátoru rozšíří o alarmové funkce, odesílání informací o pohybu i přenastavení funkcí GPS lokalizátoru. Polohu objektu lze získat po zavolání na tel. číslo SIM karty vložené do lokalizátoru a následným zavěšením. Můžete též vyčkat a poslechnout si dění ve vozidle. Lokalizátor pošle na autorizované tel. číslo aktuální polohu. SMS zpráva obsahuje - zeměpisné souřadnice, rychlost pohybu, datum, čas, IMEI zařízení a hyperlink na Google maps. Pokud používáte chytrý mobilní telefon s internetovým připojením lze otevřít hyperlink v telefonu přímo z SMS zprávy či použít aplikaci. GPS lokalizátor disponuje upozorněním na náhlé odpojení napájení či upozornění na překročení přednastavené oblasti.

Do GPS GT06 lze nastavit 2 autorizovaná tel. čísla, ze kterých lze s lokalizátorem komunikovat. Zařízení je vybaveno externím mikrofonem pro odposlech a externím SOS tlačítkem pro případ nouze. Zařízení je napájeno 9 - 36V. Ovládání a nastavení probíhá přes webové rozhraní nebo aplikaci v mobilním telefonu.

Obsah balení : GPS lokalizátor GPS GT06, napájecí kabely, relé, externí mikrofon, externí SOS tlačítko

NOVINKA: Možnost dokoupení služby aktivace GPS přes aplikaci a webovou stránku: aktivace zahrnuje unikátní uživatelské jméno, zprovoznění lokátoru do stavu Online. Díky aplikaci a webové stránce můžete následně sledovat aktuální trasu vozidla, zobrazit si historii pohybu vozidla a další funkce. Cena nastavení této služby je 250,- Kč bez DPH.

ZDARMA - DÁREK funkční SIM karta GoMobil, kde si můžete zvolit svůj tarif. U této SIM karty máme stoprocentně zaručenou funkčnost. Pokud nebude SIM karta dodána, nebylo ji možné zaslat z důvodu nedodání od poskytovatele. V případě požadavku na prvotní programování bude účtován poplatek 250+DPH. Jiné karty od jiných operátorů neumí vypnout LTE síť, která jinak způsobuje, že lokátory v aplikaci je zobrazen jako Off-line.

Technická data:

Napájení: 9 - 36V
Rozměry: 97 x 51 x 15 mm
Podporuje pásma 850/900/1800/1900MHz
Sítě GSM/GPRS/GPS
GPS modul MTK60
Vestavěná anténa GSM, GPRS, GPS
Pracovní teplota -20°C až +55°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: