Venkovní GPS tracker, GPS lokalizátor a GSM hlásič poplachu s aku pro 60 denní funkcí GPS - GPS VT 104

Kód: 500145
Značka: LURECOM
2 169 Kč –40 %
GPS VT 104 sada
2 169 Kč –40 % 1 290 Kč 1 066 Kč bez DPH
Skladem

Malý a voděodolný GPS tracker s GSM modulem pro hlášení poplachu. Vhodný pro použití pro osobní i nákladní automobily, stavební stroje a další vozidla. Mnoho funkcí pro hlášení alarmů a různých stavů, možnost živého sledování (on-line) vozidla a možnost dokoupení historie trasování pro zpětnou kontrolu pohybu a stání vozidla nebo vyhledání ztraceného či odcizeného vozidla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automobilový GPS tracker s vestavěným modulem síě GPRS / GSM, modulem GPS (čip SIRF3) s citlivostí GPS 159 dBm, přesnost GPS vyhledávání (trasování) je max. 5m, vestavěné antény GPS a GSM, funkce Geo-plot, zaznamenání pohybu, překročení rychlosti, funkce nízké alarmy, dálkový ovladač pro "Arm" a "Disarm", služba založená na umístění (LBS), Vestavěná velkokapacitní baterie do pohotovostního režimu až pro 60 dní. Sledování cest Sledování pomocí SMS, sledování zmeškaného hovoru pro sledování, sledování podle přednastaveného intervalu, sleduje bezplatnou verzi PC pro sledování GPS, sledování pomocí webového GPS sledovacího softwaru (extra buy), vestavěný vestavěný snímač otřesů, vestavěný mikrofon, vestavěná GPS anténa a GSM anténa.

Funkce dálkového ovládání Odpojte olejový a napájecí systém, zajištění - ARM a odjištění - DISARM / zamknutí - LOCK, monitoring, základní funkce - změna časového pásma, podpora služby založené na umístění (LBS), potlačení posunu GPS, datové protokolování a načítání dat, režim spánku, resetování hardwaru, funkce dotazu cílové adresy, ulice pomocí SMS, automatická aktualizace polohy nebo otočení vozidla, předání zprávy třetí straně, kontrola poplatků, kontrola stavu vozidla, kontrola IMEI.

Poplachové funkce: alarm nízké baterie, vypnutí budík, SOS alarm, Geo-plot alarm, vícezónový poplach správy, alarm pohybu, alarm překročení rychlosti, alarmy nehod, alarm budíku.

Dálkové ovládání např. mobilním telefonem s alarmem, podpora 12V i 24V napájení - může být instalován na osobní a nákladní automobil či do autobusu, až 5 čísel pro hlášení poplachu na mobilní telefony, heslo pro přihlášení, tlačítko SOS a další funkce.

Součást balení: GPS tracker, GPS anténa, GSM anténa, kabelový svazek, relé, nabíjecí adaptér, nabíjecí charge do autozásuvky 12V, vodotěsný obal, uživatelská příručka, CD.

NOVINKA: Možnost dokoupení služby aktivace GPS přes aplikaci a webovou stránku: aktivace zahrnuje unikátní uživatelské jméno, zprovoznění lokátoru do stavu Online. Díky aplikaci a webové stránce můžete následně sledovat aktuální trasu vozidla, zobrazit si historii pohybu vozidla a další funkce. Cena nastavení této služby je 250,- Kč bez DPH.

ZDARMA - DÁREK  funkční SIM karta GoMobil, kde si můžete zvolit svůj tarif. U této SIM karty máme stoprocentně zaručenou funkčnost. Pokud nebude SIM karta dodána, nebylo ji možné zaslat z důvodu nedodání od poskytovatele. V případě požadavku na prvotní programování bude účtován poplatek 250+DPH. Jiné karty od jiných operátorů neumí vypnout LTE síť, která jinak způsobuje, že lokátory v aplikaci je zobrazen jako Off-line.

Technická data:

Napájení 2x dobíjecí baterie 3,7V, 800mAh
Adaptér 12-24V
Síťový napáječ ze zásuvky 230V
Rozměry 68x47x18mm
GPS citlivost 159dBm
Podporuje pásma 850/900/1800/1900MHz
Sítě GSM/GPRS
GPS modul SIRF3
Vestavěná anténa GSM,GPRS,GPS
Vestavěný mikrofon
Pracovní teplota -20°C až +55°C
Hmotnost 50g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: