Univerzální GPS lokátor ke kontrole pohybu osob, dopravních prostředků a zvířat - GPS lokalizátor 102B

Kód: 500135
Značka: LURECOM
1 590 Kč –24 %
GPS lokalizátor 102B
1 590 Kč –24 % 1 199 Kč 991 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

GPS lokalizátor 102B slouží k vyhledávání objektů, osob a zvířat a dopravních prostředků (např. automobilů, stavebních strojů) pomocí GPS souřadnic s hyperlinkem na GOOGLE maps (Google Earth), upozorňuje na pohyb vozidla (osob, zvířat), pravidelné zasílání polohy, ohraničení povolené oblasti pohybu lokalizátoru a upozornění (alarm) na její překročení, odposlech prostoru, SOS pro případ nouzové situace. GPS lokalizátor je tak malý, že ho můžete uschovat v kabině vozidla, dát do batohu, kabelky nebo instalovat na obojek psa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GPS lokalizátor 102B je vybaven GPS modulem souřadnic pro sledování polohy pomocí satelitů. Polohu přesně určíme pomocí předané informace z GPS lokalizátoru v PC na GOOGLE maps. Díky vestavěnému modulu GSM (SIM karta není součástí přístroje) GPS lokalizátor dovoluje komunikovat formou SMS zpráv. Tím se funkce GPS lokalizítoru rozšíří o alarmové funkce, odesílání informací o pohybu, překročení rychlosti i přenastavení funkcí GPS lokalizátoru. Polohu objektu lze získat po zavolání na tel. číslo SIM karty vložené do lokalizátoru a následným zavěšením. Lokalizátor pošle na autorizované tel. číslo aktuální polohu. SMS zpráva obsahuje - zeměpisné souřadnice, rychlost pohybu, datum, čas, stav baterie, IMEI zařízení a hyperlink na Google maps. Pokud používáte chytrý mobilní telefon s internetovým připojením lze otevřít hyperlink v telefonu přímo z SMS zprávy.

Do GPS lokalizátoru 102B lze nastavit až 5 autorizovaných tel. čísel, ze kterých lze s lokalizátorem komunikovat. Zařízení je vybaveno nabíjecí baterii což umožňuje jeho skutečné variabilní použití. Díky baterii je zařízení přenosné a nezávislé na napájení. Tím můžete lokalizátor dobře ukrýt a nebo použít v aplikacích, kde není možnost trvalého napájení.

Obsah balení : GPS lokalizátor 102B, nabíjecí baterie, USB kabel (možnost i pro dobíjení), ochranné vodotěsné pouzdro, manuál.

Možnost dokoupení: napáječ pro napájení z autozásuvky 12-24V - DE GPS 102B.

UPOZORNĚNÍ! K LOKÁTORUM ODESÍLÁME SIM KARTU GOMOBIL, U KTERÉ MÁME STOPROCENTNĚ ZARUČENOU FUNKČNOST. OSTATNÍ OPERÁTOŘI NEUMÍ VYPNOUT LTE SÍŤ, KTERÁ JINAK ZPŮSOBUJE, ŽE JE LOKÁTOR V APLIKACI ZOBRAZEN JAKO OFFLINE.

Nový vylepšený model GPS lokalizátor 102B - 2017: Vnitřní paměť pro až 16 000 poloh lokalizátoru, slot pro MicroSD kartu do 4GB, silnější baterie (akumulátor) 3,7V, 800mAh, vestavěný otřesový senzor, vyšší citlivost na GPS signál a zvýšení přesnosti určení polohy, spánkový režim pro prodloužení napájení z baterie až na 8 dní.

NOVINKA: Možnost dokoupení služby aktivace GPS přes aplikaci a webovou stránku: aktivace zahrnuje unikátní uživatelské jméno, zprovoznění lokátoru do stavu Online. Díky aplikaci a webové stránce můžete následně sledovat aktuální trasu vozidla, zobrazit si historii pohybu vozidla a další funkce. Cena této služby je 250,- Kč bez DPH.

Technická data:

Napájení: 2x dobíjecí baterie 3,7V, 800mAh
Síťový napáječ ze zásuvky 230V
Rozměry 68x47x18mm
GPS citlivost 159dBm
Podporuje pásma 850/900/1800/1900MHz, sítě GSM/GPRS
GPS modul SIRF3
Vestavěná anténa GSM,GPRS,GPS
Vestavěný mikrofon
SOS tlačítko
Pracovní teplota -20°C až +55°C
Hmotnost 50g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: