Smartwatch R18, tenké chytré hodinky, celokovové s kulatým displejem, unisex, stříbrné a zlaté

Kód: 370622-01
2 288 Kč –65 %
Smartwatch R18 2x
2 288 Kč –65 % 790 Kč 653 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Elegantní pánské i dámské smartwatch R18 s 7,3mm tenkým kulatým displejem. Skvěle vypadají, disponují užitečnými funkcemi pro sportovní aktivity a notifikace. Velký dotykový IPS 1,1" barevný displej a krytí IP67 proti dešti nebo stříkající vodě. Neangličtináře potěší zejména obrázkové menu hodinek a při normálním využívání vydrží 5 - 7 dní.

Detailní informace

Barva: Stříbrná
Vyprodáno | 370622
2 288 Kč
790 Kč
653 Kč bez DPH
Barva: Zlatá
Vyprodáno | 370622-01
2 288 Kč
790 Kč
653 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Lehké a elegantních hodinky disponují 1,1" IPS dotykovým displejem, jenž se automaticky rozsvítí při naklonění zápěstí. Pro pohyb v menu stačí po displeji pohybovat prstem směrem dolů či tapnutím na konkrétní funkce. Můžete si upravit i jas displeje, díky čemuž budou hodinky dobře čitelné i na slunci.

Hodinky budou vaším parťákem, ať už se rozhodnete běhat v přírodě či na páse, jezdit na kole, zacvičit si na veslovacím trenažéru, eliptickém trenažéru, stepperu či si jen tak vyjít na procházku. Během jednotlivých sportovních režimů je měřena například ušlá vzdálenost, počet kroků, spálené kalorie či srdeční tep.

Kromě srdečního tepu vám hodinky dokáží změřit krevní tlak a saturaci kyslíku v krvi. Monitorování spánku, odhad spálených kalorií či počítání kroků jsou již samozřejmostí. To vše dělají hodinky 24/7 nepřetržitě, nastavíte-li tuto funkci v aplikace, nebo můžete tyto parametry měřit každý zvlášť v momentě potřeby a ušetřit tak spotřebu na baterii. V aplikaci QWatch můžete pak porovnávat historicky změřené hodnoty.

Jakmile propojíte hodinky s mobilním telefonem pomocí aplikace QWatch, na displeji se vám vždy zobrazí nejnovější zprávy a upozornění ze sociálních sítí. Můžete si nastavit upozornění na příchozí hovor, SMS, notifikace z aplikací - Facebook, Twitter, WhatsApp, Instagram, Snapchat, Skype, LinkedIn, QQ, Line a WeChat.

Přehled funkcí

Měření funkcí po celou dobu nošení pro lepší přehled o Vaší kondici - nutné nastavit v aplikaci Zvlášť či automaticky lze měřit: srdeční tep, krevní tlak, spánek, kroky, saturaci kyslíku Základní sportovní módy Měření spálených kalorií Notifikace z mobilního telefonu Čtení zpráv přímo na displeji hodinek Hodinky nefungují samostatně, je nutné spárovat je s aplikcí QWatch (v angličtině) Menu hodinek - obrázkové (dny v týdnu jsou anglickými zkratkami) Výběr z mnoha vzhledů ciferníku přimo v hodinkách a ještě více v aplikaci

Technická data:

Modelové číslo: R18
Typ displeje: IPS, barevný dotykový
Velikost displeje: 1,1"
Vlastnosti: celokovové, IPS displej, kulatý ciferník a kovový řemínek
Materiál pásky: ocel (stříbrná, zlatá)
Materiál pouzdra: kov
Krytí: voděodolný, IP67 (nepoužívejte do sprchy, na plavání a do teplé vody) - proti stříkající vodě
Kompatibilita: Android 4.4 / ios9.0
Výdrž pracovní čas: 5-7 dní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: