Reklamace

REKLAMACE:

Reklamované zásilky prosíme odesílat na adresu: 

  • dstechnik.cz, s.r.o., Pod Stromovkou 209, 370 01 České Budějovice - Litvínovice

Naše firma zajišťuje také zpětný svoz reklamovaného zboží:

  • objednávejte na e-mailu info@hitobchod.cz
  • nezapomeňte napsat adresu vyzvednutí, číslo objednávky nebo faktury a mobilní telefon

Zboží řádně zabalte aby nedošlo k mechanickému poškození, aby mohla být navrácená reklamace (navrácení zboží) kladně vyřízeno bez zbytečných prodlev. Zboží nám nezasílejte na dobírku, nebude převzato!
Reklamační formulář ke stažení zde:

UPOZORŇUJEME: Navrácení do 14 dnů bez udání důvodu platí, dle občanského zákone, pouze pro nepodnikající fyzické osoby. Pro firmy a fyzické osoby s IČO tato služba neplatí

Účtování skladného a dalších nákladů. V případě odstoupení od smlouvy u zboží poškozeného a viditelně použitého si prodávající vyhrazuje právo naúčtovat částku za práci technika, který musí zboží překontrolovat, vyzkoušet, případně opravit a zabalit, vyčistit a opět naskladnit. V případě poškození vráceného zboží může být účtována i oprava nebo cena náhradního dílu nutného k navrácení zboží opět do původního stavu nebo navrácení zboží neuznat. Účtovaná částka se bude lišit vždy podle druhu zboží, způsobu opotřebení nebo složitosti jejího otestování pro navrácení zpět do prodeje. A to i v případě 14-ti denní lhůty vrácení zboží a peněz. V případě nevyzvednutí reklamace do 14-ti dnů nebo nepřijetí námi odeslané zásilky s neuznanou reklamací, či překročení zákonné 14 denní lhůty  účtujeme skladné 30-60Kč za den dle velikosti zásilky.

formular_navraceni_zbozi HIT OBCHOD