GPS tracker a lokalizátor s OBD konektorem, GSM hlásič poplachu, ovládání centrálního zamykání GPS SC20-OBD

Kód: 500164
Značka: LURECOM
1 790 Kč –33 %
GPS SC20 OBD kop
1 790 Kč –33 % 1 198 Kč 990 Kč bez DPH
Skladem

GPS lokátor GPS SC20 OBD slouží k vyhledávání vozidel disponujících OBD zásuvkou a to pomocí technologie GPS a GSM. V aplikaci ke stažení ZDARMA můžete dostávat upozornění na pohyb vozidla, jeho polohu, kondici a spoustu dalších funkcí. Veškeré notifikace a upozornění jsou zasílány do aplikace, lokátor nepodporuje odesílání SMS zpráv.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GPS lokátor GPS SC20 OBD je vybaven GPS modulem pro sledování polohy pomocí satelitů. Polohu přesně určíme pomocí předané informace z GPS lokátoru v PC přes webové rozhraní nebo v mobilním telefonu pomocí aplikace (ZDARMA ke stažení). Díky vestavěnému modulu GSM (SIM karta není součástí přístroje) GPS lokátor dovoluje odesílat veškeré informace o poloze vozidla pomocí mobilních dat. Tímto se funkce rozšíří o alarmové funkce, odesílání informací o pohybu i přenastavení funkcí GPS lokátoru.

GPS lokalizátor disponuje upozorněním na náhlé otřesy, tzv. geo-plot, upozornění na nastartování vozidla a také možností diagnostiky vozidla.

Ovládání a nastavení probíhá přes webové rozhraní nebo aplikaci v mobilním telefonu. Lokátor nelze ovládat pomocí SMS. Zařízení podporuje pouze 2G síť, od nás můžete ZDARMA dostat SIM kartu od operátora GoMobil, který má již 2G síť přednastavenou. V případě zájmu napište do poznámky k objednávce, že o kartu žádáte.

VIDEO TUTORIÁL:

Obsah balení: GPS lokátor SC20 OBD

Technické parametry:

Napájení: 12V
Spotřeba při práci: <110mA
Spotřeba v pohotovosti: <10mA
Technologie: GPS a LBS
Rozměry: 45.5 x 25.5 x 36 mm
Vestavěná anténa GSM,GPRS,GPS
Pracovní teplota -20°C až +75°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: