GPS Car Quick EXT- vodotěsný GPS lokátor na motorku a do auta, SIM karta zdarma

Kód: 500154-01
Značka: LURECOM
1 467 Kč –52 %
GPS CAR Quick sam www
1 467 Kč –52 % 699 Kč 578 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Tento nenápadný GPS lokátor ve voděodolném pouzdře můžete použít k lokalizaci a monitorování všech motorových vozidel. GPS lokátor je vhodný jak do auta, tak na motorku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dodáváme model GPS Car Quick EXT

  • SMS -  zasílání informace o aktivaci ACC formou SMS zprávy

Zapojení je velice jednoduché - stačí vložit běžnou SIM kartu a připojit napájení. Komunikace a nastavení se provádí přes jednoduché SMS příkazy. GPS lokátor umí pracovat ve dvou módech - Aplikace, SMS a GPRS mód. V SMS módu jsou zprávy o poloze zasílány přes SMS na uložená čísla (až 3), v GPRS módu jsou data přenášena na dedikovaný server pro sledování polohy. Zasílání upozornění přes SMS zprávy: spuštění motoru, opuštění místa na mapě, překročení určité rychlosti, při detekci otřesů, při vypnutí motoru, po ujetí určité vzdálenosti. Každá SMS s upozorněním obsahuje odkaz na Google mapu, informace o stavu přístroje a rychlosti.

NOVINKA: Možnost dokoupení služby aktivace GPS přes aplikaci a webovou stránku: aktivace zahrnuje unikátní uživatelské jméno, zprovoznění lokátoru do stavu Online. Díky aplikaci a webové stránce můžete následně sledovat aktuální trasu vozidla, zobrazit si historii pohybu vozidla a další funkce. Cena nastavení této služby je zpoplatněna.

ZDARMA - DÁREK funkční SIM karta GoMobil, kde si můžete zvolit svůj tarif. U této SIM karty máme stoprocentně zaručenou funkčnost. Pokud nebude SIM karta dodána, nebylo ji možné zaslat z důvodu nedodání od poskytovatele. V případě požadavku na prvotní programování bude účtován poplatek 250+DPH. Jiné karty od jiných operátorů neumí vypnout LTE síť, která jinak způsobuje, že lokátory v aplikaci je zobrazen jako Off-line.

VIDEO TUTORIÁL:

Technická data:

Provedení: Voděodolné
Materiál: Plast
Barva: černá
GSM frekvence: 850/900/1800/1900MHz
Neblokovaný GPS: ano
Plnohodnotný GPS přijímač X7020
SIM: Standardní velikost (není součástí balení)
Detektor pohybu: ano
Akcelerometr - detekce otřesů
Upozornění: ano v historii událostí v aplikaci, při: zapnutí motoru, při opuštění místa na mapě, při překročení určité rychlosti, při detekci otřesů, při vypnutí motoru
Napájení: 12V/1A
Provozní teplota: -20°C až +65°C
Rozměr: 90x32x10 mm
Hmotnost: 120g
Obsah balení : GPS lokalizátor s napájecími kabely, montážní nálepka se suchým zipem

Doplňkové parametry

Kategorie: Alarmy, GPS a zamykáníání
Hmotnost: 0.6 kg
Položka byla vyprodána…

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Napájení 11.9.2021 23:04
Dobrý den, lokátor připojím na baterii že? Díky
PV Avatar autora Napájení 13.9.2021 10:31
Dobrý den, ano přesně tak. Podívejte se do karty "související soubory" pod výrobkem. Můžete se podívat na CZ návod, kde je i zapojení.