DS M100N - elektronický odpuzovač kun a hlodavců do automobilu, napájení 12V

Kód: 345214
568 Kč 469 Kč bez DPH
Skladem

Odpuzovač kun a hlodavců do automobilu - napájení 12V.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odpuzovač kun a hlodavců DS M100N produkuje agresivní ultrazvukové signály pro lidské ucho neslyšitelné, které jsou pro kuny a hlodavce velmi nepříjemné a zaplaší je. Uvnitř je vybavený ultrazvukovou hlavičkou polosférického tvaru, která vysílá nepravidelný ultrazvukový signál v rozsahu 23kHz v širokém úhlu > 140°. Instaluje se do motorového prostoru nebo do vstupního otvoru ve vozidle. Je třeba mít na zřeteli, aby ve směru vysílání bylo co nejvíc volného prostoru a aby ultrazvukovým signálem byla pokryta co největší plocha v motorovém prostoru. Ultrazvuk se šíří přímočaře jako světlo, to znamená, že za všemi překážkami nebudou tóny aktivní.

Moduly DS M100N jsou vyrobené v souladu s normou DIN EN 60065 a odpovídají bezpečnostním požadavkům při výrobě. V zemích EU je zásadně požadované, aby přístroje na plašení kun byli instalované tak, aby se mohli zapnout jen při vypnutí motoru automobilu, nikdy za běhu motoru.

Technická data:

Napájecí napětí: 11 - 15VDC. Frekvence: 23 kHz. Vysílací úhel: 140°. Spotřeba el. energie: míň než 2mA. Rozměry: 72x50x28 mm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: