LED 6012 PIR SOLAR, venkovní LED svítidlo se solárním panelem a pohybovým čidlem, 30x LED SMS

Kód: 444104
398 Kč –50 %
LED 6012 PIR SOLAR
398 Kč –50 % 198 Kč 164 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Bateriové svítidlo, dobíjené ze slunce, svítí pouze při zaregistrování pohybu v zorném poli pohybového PIR čidla a to jen při setmění. Po 30 sekundách po odchodu osoby samo zhasne. Určeno pro venkovní osvětlení vchodu, stěny domu, cesty, přístupu do zahrady, parkoviště a pod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Solární bateriové svítidlo s 30-ti LED SMD, s vestavěným PIR čidlem a solárním panelem je určeno pro venkovní osvětlení. Solární panel slouží k nabíjení vestavěné dobíjecí baterie Li-Ion sluneční energii. Díky vestavěnému snímači hladiny světla a pohybového PIR spínače se svítidlo automaticky zapne při dosažení limitu min. okolního světla (za šera) a při zaregistrování pohybu v zorném poli PIR čidla (úhel 140°/ až do 6m) a vypne při odchodu osoby (cca 20 sekund.), nebo při vybité baterii. Při rozednění (překročení limitu úrovně okolního světla) se svítidlo začne dobíjet solárním panelem. Ve dne nebude svítidlo svítit a ani reagovat na pohyb.

JAK JE TO V ZIMĚ?

Aby se akumulátor plně nabil, potřebuje u takhle malých solárních panelů přinejmenším šest, ale optimálně až dvanáct hodin nepřerušovaného přímého slunečního svitu. Fotovoltaika sice funguje, i když je zataženo, jenže je té energie málo, takže si pak o to méně posvítíte. V zimě je doba slunečního světla kratší než v létě, proto se může stát, že bude svítilo svítit méně intenzivně, než-li v létě.
Technická data:

Napájení - akumulátor Li-Ion 3,7V, kapacita 3000mAh
Solární panel: polykristalický 5,5V, 1,87A
Světelný čip: 38x LED SMD
Krytí: venkovní provedení IP44
PIR detektor: detekční záběr 120° / do 6m
Materiál - plast ABS Barva svitu bílá neutrální
Barevná teplota 4000K
Barva svítidla: černá
Rozměry: 209 x 85 x 85 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: