GSM odposlech N9 - malé, přenosné GSM odposlouchávací zařízení s detekcí zvuku

Kód: 604193
1 290 Kč –35 %
GSM odposlech N9
1 290 Kč –35 % 835 Kč 690 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)

GSM odposlech N9 je štěnice - odposlech který umožňuje skrytě monitorovat vybraný prostor, a to odkudkoliv na světě! Má vestavěný mikrofon a detektor zvuku pro automatické spuštění odposlechu. Dosah GSM štěnice je omezen pouze na signál GSM a odposlouchávat je možné z libovolného mobilního telefonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GSM odposlech N9 disponuje velmi malými rozměry a dvěma kvalitními mikrofony. Funkce odposlechu GSM: umožňuje odposlouchávat prostory na neomezenou vzdálenost, automatické spuštění odposlouchávání při zaznamenání zvuku v místnosti, možnost napojení do USB pro non-stop provoz, možnost zapnutí / vypnutí na dálku pomocí SMS. 

Do zařízení je možné vložit libovolnou SIM kartu českého i zahraničního operátora a po vytočení jejího čísla můžete ihned začít odposlouchávat prostor až do vzdálenosti cca 7 metrů od štěnice. 

Technická data: 

  • Napájení přes USB 5V, nabíjecí USB kabel součástí, na jedno nabití vydrží přístroj odposlouchávat až přes 1 hodinu v kuse, či 2 - 3 dny v pohotovostním režimu. Odposlech může být také trvale připojen k napájení USB pro nepřetržitý provoz. Rozměry 43x32x15mm, automatická aktivace hlasem, 2 mikrofony, max. dosah mikrofonu 7m, kontinuální odposlech až 130min., hmotnost 24g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamery a špionáž
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: