Cyklo svítilna a GPS alarm, lokátor, tracker, trasovač na kolo, kočárek, červené výstražné světlo - GPS TK906 Bike

Kód: 500156
Značka: LURECOM
2 390 Kč –16 %
GPS TK906 Bike sam
2 390 Kč –16 % 1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Velice užitečný GPS lokátor na kolo, kočárek, koloběžku a další dopravní prostředky. Skvěle poslouží aktivním cyklistům, pomůže nejen při ztrátě či krádeži kola, ale také rodičům, kteří chtějí mít své ratolesti na kolech pod kontrolou. Využít jej mohou také rodiče s kočárky a mít tak pod kontrolou případnou ztrátu či krádež kočárku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GPS TK906 Bike je lokátor s krytím IP66 a výdrží až 25 dní při ukládání polohy každých 12 hodin. K lokátoru jsou přibalené tři držáky a USB kabel pro nabíjení.

Pracuje na základě GSM / GPRS sítě a GPS satelitního polohovacího systému. Poskytuje bezpečnostní funkce jako je sledování trasy, dohled, poplachy, historie trasy a pod. Pomocí aplikace lze také zapnout červené výstražné světlo, které může i blikat. Ve dne zůstává zhasnuté v noci se automaticky rozsvítí.

Vlastnosti: Podpora SMS a internetové sítě pro přenos dat GPRS. Podpora konfigurace pomocí aplikace. Lze nastavit více funkcí zabezpečení, sledování, vzdálené vypnutí či restart zařízení, a další. Aplikace je v angličtině.

Základní vlastnosti: Pomocí aplikace v mobilním telefonu lze dálkově ovládat funkce zapnutí / vypnutí červeného výstražného světla (ve dne zůstává zhasnuté v noci se automaticky rozsvítí), GPS GSM polohování, SMS / GPRS sítě pro přenos dat. a alarm při opuštění nastavené oblasti a další.

Napájení pomocí USB kabelu, který je součástí. Autorizace na 3 telefonní čísla - admin tracker 1 číslo, SOS - 3 čísla, Geo-plot, otřesový alarm, alarm při překročení nastavené rychlosti atd., on-line webové stránky či aplikace do mobilního telefonu.

Balení obsahuje - GPS TK906 Bike lokátor, USB napájecí kabel, 3 držáky.

Technická data:

Síť: GSM/GPRS/GPS
Kmitočet 850/900/1800/1900Mhz.
GPS přesnost polohy 5-15m
Warm status 35s (otevřené prostranství)
Cold status 45s (otevřené prostranství)
Hot status 1s (otevřené prostranství)
Napájení nabíjecí baterie 3.7V 1800mAh li-ion
Provozní teplota -20°C to +55°C
Krytí: proti stříkající vodě, neponořujte na dlouho do vody.
Prostředí - pracovní vlhkost 5% ~ 95%
Rozměry GPS trackeru 40 x 85 x 28 mm
Hmotnost GPS trackeru 80g
Barva: černo-červená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: