Cool Air Ultra, přenosný ochlazovač, čistič a zvlhčovač vzduchu

Kód: 375068
998 Kč –60 % 399 Kč 330 Kč bez DPH
Skladem

Osobní klimatizace Cool Air Ultra je kvalitní a výkonný, přenosný ochlazovač vzduchu s 2x větším výkonem. Je to praktické a účinné zařízení s mimořádně tichým ventilátorem a s výkonným filtrem, který čistí a ochladí vzduch ve všech prostorech vašeho domova. Má 3 stupňový ventilátor pro přizpůsobení ochlazení, spotřebovává málo elektřiny a proto je šetrný k životnímu prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přenosný ochlazovač vzduchu je inovativní klimatizační systém, který současně filtruje, zvhčuje a čistí vzduch kolem vás jen za pár korun denně. Chcete-li ochladit teplou kuchyň nebo mít příjemné chladno při sledování televize, budete si moci užívat svou komfortní zónu s přenosným ochlazovačem vzduchu Cool Air.Ultra. Podobné systémy chlazení využívají spoustu elektřiny a jsou nehygienické. Přenosné klimatizační jednotky jsou velké a těžkopádně a musíte mít odvod zajištěn okny. Přenosný osvěžovač vzduchu Rovus je extrémně lehký a můžete jej použít kdykoliv a kdekoliv.

PORTABLE & SPACE SAVING - Snadné přenášení osobní klimatizace - chladicího ventilátoru, který zabírá minimální prostor. Lze jej usadit v malém stole, lavičce, stoličce nebo pultu. Snadno se vejde do cestovní tašky.

RYCHLÉ CHLAZENÍ - Nastavitelné 3 otáčky ventilátoru, které vyhovují vašim potřebám. Používá technologii vody a vzduchového filtru pro přirozené chlazení vzduchu. Funkce otáčení vzduchu pro rozvod vzduchu.

MULTI FUNCTIONAL - Rychlé chlazení, čištění vzduchu a hydratační funkce. Získejte čistší vzduch a zdravější pleť a zároveň se cítíte uvolněně i ve výjimečně horkém počasí..

Y JEDNODUCHÁ ČISTÍ & ÚDRŽBA - Obsahuje překlápěcí kryt pro bezproblémovou doplňování vody. Vzduchový filtr je odnímatelný, což usnadňuje čištění a údržbu delšího výrobku.

 

Specifikace:

  • Rozměry: 16 x 14 x 17 cm
  • Hmotnost: 1,35Kg
  • Napájení: 5V USB
  • Napájecí adaptér: ne - doporučujeme 5V od 1,5A
  • Obsah vodní nádržky: 750ml

7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: