Automobilový i osobní, přenosný bezdrátový GPS tracker, lokátor, výdrž baterie až 60 dní - GPS G200

Kód: 500152
Značka: LURECOM
1 996 Kč –16 %
GPS G200 kop1
1 996 Kč –16 % 1 678 Kč 1 387 Kč bez DPH
Skladem (22 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2022

GPS lokalizátor GPS G200 slouží k vyhledávání objektů, osob, zvířat a dopravních prostředků (např. automobilů, stavebních strojů robotických sekaček) pomocí GPS souřadnic s hyperlinkem na GOOGLE maps (Google Earth) nebo aplikace v mobilním telefonu, upozornění na pohyb vozidla (osoby, zvířete), pravidelné zasílání polohy, v aplikaci možné nastavit alarm při překročení konkrétní oblasti, zasílání upozornění při nízkém stavu baterie a jiných. Tlačítko SOS pro případ nouzové situace. GPS lokalizátor vydrží až 60 dní na jedno nabití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GPS lokalizátor GPS G200 je vybaven GPS modulem souřadnic pro sledování polohy pomocí satelitů. Polohu přesně určíme pomocí předané informace z GPS lokalizátoru v PC přes webové rozhraní nebo v mobilním telefonu pomocí aplikace. Díky vestavěnému modulu GSM (SIM karta není součástí přístroje) GPS lokalizátor dovoluje komunikovat formou SMS zpráv A pomocí aplikace. Tím se funkce GPS lokalizátoru rozšíří o alarmové funkce (tamper), odesílání informací o pohybu i přenastavení funkcí GPS lokalizátoru. Polohu objektu lze získat po zavolání na tel. číslo SIM karty vložené do lokalizátoru a následným zavěšením. Lokalizátor pošle na autorizované tel. číslo aktuální polohu. SMS zpráva obsahuje - zeměpisné souřadnice, rychlost pohybu, datum, čas, stav baterie, IMEI zařízení a hyperlink na Google maps. Pokud používáte chytrý mobilní telefon s internetovým připojením lze otevřít hyperlink v telefonu přímo z SMS zprávy či použít aplikaci. GPS lokalizátor má zabudovanou baterii, která vydrží až 60 dní a disponuje upozorněním na nízkou úroveň baterie pomocí aplikace či SMS. Díky magnetickému tělu lze lokalizátor umístit kamkoliv bez šroubování či lepení. Odolné a voděodolné provedení IP65.

Do GPS G200 lze nastavit pomocí aplikace v mobilním telefonu, která je zdarma ke stažení. Zařízení je vybaveno nabíjecí baterii což umožňuje jeho skutečné variabilní použití. Díky baterii je zařízení přenosné a nezávislé na napájení. Tím můžete lokalizátor dobře ukrýt a nebo použít v aplikacích, kde není možnost trvalého napájení.

TUTORIÁL:

Obsah balení: GPS lokalizátor GPS G200, USB kabel (možnost i pro dobíjení), český manuál.

NOVINKA: Možnost dokoupení služby aktivace GPS přes aplikaci a webovou stránku: aktivace zahrnuje unikátní uživatelské jméno, zprovoznění lokátoru do stavu Online. Díky aplikaci a webové stránce můžete následně sledovat aktuální trasu vozidla, zobrazit si historii pohybu vozidla a další funkce. Cena nastavení této služby je 250,- Kč bez DPH.

ZDARMA - DÁREK funkční SIM karta GoMobil, kde si můžete zvolit svůj tarif. U této SIM karty máme stoprocentně zaručenou funkčnost. Pokud nebude SIM karta dodána, nebylo ji možné zaslat z důvodu nedodání od poskytovatele. V případě požadavku na prvotní programování bude účtován poplatek 250+DPH. Jiné karty od jiných operátorů neumí vypnout LTE síť, která jinak způsobuje, že lokátory v aplikaci je zobrazen jako Off-line.

Technická data:

Napájení: integrovaná dobíjecí baterie 6000mAh
USB kabel
Rozměry 76,1x50x30,2mm
Podporuje pásma 850/900/1800/1900MHz
Sítě GSM/GPRS
GPS modul MT6261
Vestavěná anténa GSM,GPRS,GPS
Pracovní teplota -20°C až +55°C

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
JM Avatar autora GPS 11.11.2021 00:57
Dobrý den, jaká je přesnost polohy. Za odpověď předem děkuji